Urodziny u Mikołaja

Słyszysz te radosne dźwięki dobiegające zza drzew? Podejdź bliżej i… już śmiało możesz zachwycać się widokiem naszej Restauracji zamienionej w Magiczną Krainę Portofino. Kolorowe dekoracje, piękne zabawki, świąteczna scenografia… witaj w Pracowni Mikołaja! Prawda, że wygląda bajkowo?
Jest to miejsce pełne gwaru i uśmiechów – w Cukierniczej Pracowni Elfów dzieci zgłębiają tajemną wiedzę na temat pieczenia słodkości, a w Plastycznym Zakątku, pod okiem Śnieżynki, Skrzaty wykonują świąteczne ozdoby. Elfy częstują przybyłych gości swoim Specjalnym Eliksirem, zaś Pani Mikołajowa – najsłodszą na świecie watą cukrową. Ale zapytacie pewnie – gdzie jest Mikołaj? Nie martwcie się, Święty już zasiadł przy kominku i czeka, aż wsłuchacie się w jego pełne bajkowych przygód opowieści…
Od 18 listopada do 31 stycznia* w Pracowni Mikołaja odbywają się warsztaty dla wszystkich chętnych Skrzatów. Przez ten czas, możecie sprawić swoim dzieciom niespodziankę, organizując tu przyjęcie urodzinowe lub spotkanie z Mikołajem.

* Od 21 grudnia do 5 stycznia Pracownia jest zamknięta – Mikołaj jest tylko jeden, a dzieci czekających na prezenty bardzo dużo… Dajmy mu pracować ;)

Szczegóły organizacyjne:
- Czas trwania przyjęcia urodzinowego 2,5 godziny.
- Dni i godziny: poniedziałek-czwartek: 17:00 lub 18:00, sobota: 12:00,15:00, 18:00.
- Cena za osobę: 30zł (solenizant wchodzi GRATIS!)
- Cena zawiera: opiekę animatorską, materiały cukiernicze do wypieków, materiały plastyczne, watę cukrową oraz dla wszystkich uczestników napoje bez ograniczeń
- Tort i przekąski we własnym zakresie
- Zapraszamy min. 10-osobowe grupy
ZAPEWNIAMY BLANKIETY ZAPROSZEŃ DLA UCZESTNIKÓW PRZYJĘCIA

DODATKOWE PROPOZYCJE (danie do wyboru):
• Przysmak Mikołaja (nuggetsy drobiowe z frytkami i surówką) - 10 zł za osobę
• Pizza - 10 zł za osobę

Rezerwacja terminów: tel. 881 707 585
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PORTOFINO ul Krężnicka 94, 20-518 Lublin
Filmy i zdjęcia z Pracowni Mikołaja dostępne są na www.pracowniamikolaja.com
Znajdź na Facebooku (fb.me/pracowniamikolaja) i Instagramie (pracownia_mikolaja)