Przyjęcie urodzinowe u Mikołaja

Zimowa aura, atmosfera Świąt i magia bajkowej, kolorowej dekoracji sprawiają, że Restauracja Portofino zakotwiczona nad brzegiem Zalewu Zemborzyckiego zamienia się w wesołą Pracownię Mikołaja. Już w listopadzie w naszych progach kolejny raz mamy zaszczyt gościć pracowitą Drużynę Mikołaja.
Z naszej zimowej Pracowni pełnej zabawek i świątecznej scenografii rozchodzą się śpiewy i przyjemne dźwięki muzyki. Praca idzie pełną parą, w Pracowni Cukierniczej Elfy wspólnie z dziećmi pracują przy słodkich ciasteczkach, a w Pracowni Plastycznej małe rączki tworzą świąteczne dekoracje. Pani Mikołajowa czaruje każdego swoją Lemoniadą i rozpędza smutki watą cukrową. Mikołaj, kiedy nadchodzi czas opowieści zasiada w fotelu i przy blasku kominka zaprasza nas do krainy baśni.
Przez trzy miesiące Elfy i sam Mikołaj z Panią Mikołajową prowadzą tu swoje warsztaty, ucząc, bawiąc i darząc gości opowieściami z dalekiej Laponii. W tym czasie możecie sprawić swoim dzieciom niespodziankę organizując u nas urodziny lub spotkanie w Pracowni Mikołaja. Atmosfera i sceneria naszej Pracowni stwarzają niepowtarzalną okazję dla organizacji dziecięcego przyjęcia.

Szczegóły organizacyjne:
- Czas trwania przyjęcia urodzinowego 2,5 godziny.
- Od poniedziałku do piątku – możliwość organizacji urodzin o 17.00 lub 18.00, oraz w sobotę - w godzinach 12.00, 15.00 i 18.00.
- Cena za osobę 30 zł.
- Solenizanta zapraszamy gratis!
- Cena zawiera: opiekę animatorską, materiały cukiernicze do wypieków, materiały plastyczne, watę cukrową oraz nieograniczoną ilość napoi dla uczestników.

ZAPEWNIAMY BLANKIETY ZAPROSZEŃ DLA UCZESTNIKÓW PRZYJĘCIA

DODATKOWO PŁATNE (danie na ciepło do wyboru):
• Przysmak Mikołaja (nuggetsy, frytki, surówka) 10 zł za osobę
• Pizza 10 zł za osobę
Tort i przekąski we własnym zakresie!
Rezerwacji terminów można dokonywać telefonicznie pod nr telefonu 881707585 lub pisząc do Nas na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupy min. 10 osób.